Kalendář akcí VŠCHT Praha

Acroyoga s Filipem a Jiřinou Kaufmanovými

 

Datum: 11. 11. 2019 16:00 - 17:00      
Událost se opakuje každý týden v pondělí.
Místo konání: VŠCHT, budova B, B24
Kategorie: Studentské akce
Zábava
Typ akce: Sport a kultura
Přednášející: Filip a Jiřinka Kaufmanovi
Jazyk akce: CZ
Popis:

Acroyoga spojuje tři hlavní části: jógu, párovou akrobacii a thajskou masáž. Lekce začnou jógovou rozcvičkou a lehkým párovým posilováním. Poté už začne samotné acroyogové létání. Jedná se o různé pozice a přechody mezi nimi, kde vzájemně spolupracuje báze (ten, co nejčastěji leží a drží letce), letec (ten, co je ve vzduchu) a spotter (ten dohlíží na bezpečnost). Budeme cvičit ve skupinkách, aby byla lekce bezpečná a každý si mohl vyzkoušet všechny role. Na závěr se uvolníme krátkou thajskou masáží nebo terapeutickým létáním.
Lekce jsou vhodné pro úplné začátečníky a nejsou potřeba žádné předchozí zkušenosti s jogou, gymnastikou či jinou akrobaciií Acroyogu zvládne opravdu každý. Na lekce není nutné přijít ve dvojici, ale není to na škodu.
Na lekce si přineste jogamatku, sportovní oblečení a především dobrou náladu!🙏🏻

Rezervace míst je každý týden pomocí doodle odkazu. Odkaz najdete na facebookových stránkách https://www.facebook.com/events/2346624982053392/.Lekce jsou určeny pro všechny studenty i zaměstnance VŠCHT. Těšit se na vás budou lektoři Filip a Jiřinka Kaufmanovi z Acromaniacs.

Více informací:
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu