Kalendář akcí VŠCHT Praha

Vysoké Tatry / Slovensko

 

Datum: 6. 9. 2020 - 13. 9. 2020  celý den      
Místo konání:
Kategorie: Akce VŠCHT
Zábava
Typ akce: Sport a kultura
Přednášející: Mgr. Petruše Josefusová
Jazyk akce: CZ
Popis:

Přihlášení a více zde:https://ktv.vscht.cz/kurzy-akce/sportovni-kurzy-pro-studenty?action=event_detail&event-id=19542&event-type=zimni-kurz-ktv

Počet započ. dnů: Z

Místo: VYSOKÉ TATRY, Tatranská Lomnice Slovensko

Ubytování: penzion Bělín, Tatranská Lomnice 50, www.belin.sk .

3x2 lůžková ostatní 4 lůžkové pokoje s vlastním soc. zařízením.

Cena: 72 Euro za pobyt, nezahrnuje dopravu, pojištění a stravu. Platba na účet VŠCHT 1950,- Kč.

Stravování: vlastní, na penzionu je kuchyň vybavená sporákem, lednicí, mikrovlnkou a veškerým nádobím, v obci je možnost nákupu základních potravin nebo je možné stravovat se v restauračních zařízeních.

Doprava: vlastní, nejlepší spojení je rychlíkem z Prahy do Popradu, dále os. vlak Poprad – Tatranská Lomnice, vhodné jsou i dálkové autobusy přímo do Tatranské Lomnice.

Zahájení: zahájení kurzu v neděli 6. 9. 2020 v 19.00 hod. v penzionu Bělín, ukončení neděle 13. 9. 2020 ve večerních hodinách.

Program: náplní kurzu je turistika v oblasti centrální části Vysokých Tater. Fyzicky náročný kurz. Chodíme po turisticky vyznačených chodnících, několik náročnějších úseků s řetězy. Na túry, které nejsou dostupné přímo z Tatranské Lomnice, dojíždíme vlakem nebo místním autobusem. Pokud počasí dovoluje, chodíme každý den. Vyjíždíme ráno, na penzion se vracíme večer okolo 19. – 20. hod, proto je třeba počítat s jídlem formou svačiny na celý den.

Pro podrobnější informace ke kurzu je možné kontaktovat Mgr. Josefusovou na petrajosefusova@email.cz.

Pozn.: Pojištění pro turistiku do 2 500m musí obsahovat zásah horské služby. 

Vzhledem k situaci ohledně koronaviru se můžou změnit podmínky. Platba bude v celém rozsahu vrácena, pokud se kurz neuskuteční. 

Mgr. Petruše Josefusová/ÚTVS VŠCHT

Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu