Kalendář akcí VŠCHT Praha

Vybudujte si svou osobní značku!

 

Datum: 23.11.2020  16:00 - 18:00      
Místo konání: online - MS Teams
Kategorie: Akce VŠCHT
Poradenské a kariérní centrum
Typ akce: Kariera, Kurz, Přednáška, Seminář, Školení, Vzdělání, Workshop
Přednášející: Dr. Ing. Markéta Raková
Jazyk akce: CZ
Popis:

V dnešním světě potřebujeme umět dobře prodat sami sebe – své schopnosti a talenty. Proto si dnes už nejen podnikatelé, ale i zaměstnanci a uchazeči o zaměstnání budují svou osobní značku. Díky ní vysílají do světa jasnou zprávu o tom, kdo jsou, co umí a kam míří. Pak ji využívají pro získání vysněného pracovního místa, dobré kariéry nebo pro podnikání. Pokud si chcete popřemýšlet o tom, jak by mohla vaše osobní značka vypadat, přijďte se dozvědět, jak se tvoří a navrhnout si ji při interaktivním workshopu.

Ti, kteří budou potřebovat další podporu k tomu, aby vše dotáhli, dostanou možnost domluvit si po workshopu ještě individuální konzultaci. Tam mohou vše prodiskutovat s konzultantem a na základě těchto tipů pak svou jedinečnou značku nabídnout světu.  

Pro větší interaktivitu se bude hodit připojení minimálně s mikrofonem, ideálně i s kamerou. Maximální kapacita 25 lidí.

Více informací:
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu