Kalendář akcí VŠCHT Praha

Malá Fatra

 

Datum: 3. 9. 2021 - 9. 9. 2021  celý den      
Místo konání:
Kategorie: Akce VŠCHT
Studentské akce
Zábava
Typ akce: Kurz, Sport a kultura
Přednášející: Mgr. Pavel Krejčík
Jazyk akce: CZ
Popis:
Termín:03.09.2021 - 09.09.2021
Přihlašování do:3. června 2021 10:00
Vyučující:Krejčík
Typ kurzu:turistika
Cena hrazená předem:2 000,- Kč - možnosti provedení platby
Storno podmínky:Obě strany souhlasí s následujícími stornovacími podmínkami: a) do 30 dnů před nástupem pobytu lze snížit počet osob bez stornovacích podmínek, b) při snižování počtu osob v době kratší než 30 dnů před začátkem pobytu činí stornovací podmínky 100% z uhrazené platby. V případě nekonání kurzu v důsledku vládních opatřeních vracíme peníze v plném rozsahu. Mgr. Pavel Krejčík/vedoucí kurzu
Další náklady: 
Vybavení:nezbytné jsou pevné vyšlápnuté boty pro turistiku, větrovka, pláštěnka nebo nepromokavá bunda, malý batoh na túry, camelbak nebo láhev na pití, termoska, čepice, rukavice.
Další organizační pokyny:

Počet započ. dnů: Z

Program: náplní kurzu je turistika v oblasti Vrátné doliny. Chodíme každý den 6 – 8 hod. túry, v programu je jedna delší túra (cca 25 km po hřebeni), kdy jsme na cestě celý den. Je třeba počítat s jídlem formou svačiny na celý den, během túr není možnost stravování.

Místo: Malá Fatra - oblast Vrátna dolina Slovensko.

Cena: zahrnuje náklady na ubytování, nezahrnuje dopravu, pojištění, stravu.

Poznámka k pojištění. Zajistěte si pojištění pro turistiku do 2 500 m, které obsahuje připojištění pro tzv. technický zásah /vrtulníky, nasazení horské služby/.

Ubytování: penzion ŠUŠTIAK, Vyšné Kamence 935, 3-4 lůžkové pokoje, sociální zařízení a televize na každém pokoji, krb pro vnitřní i venkovní posezení.

Stravování: vlastní, na penzionu jsou kuchyňky, v obci je možnost nákupu základních potravin nebo je možné stravovat se v restauračních zařízeních v Těrchové (2 km od ubytování).

Doprava: vlastní, nejlepší spojení je vlakem do Žiliny, dále autobusem do obce Vyšné Kamence (cca 30 km od Žiliny).

Zahájení: zahájení kurzu pátek 3. 9. 2021 v 20:00 hod v penzionu Šuštiak, ukončení kurzu ve čtvrtek 9. 9. 2021, v dopoledních hodinách odjezd z penzionu.

Platba: 2000 Kč složit s přihláškou na účet

Přihlášky: do 3. 6. 2021 přes web ÚTVS.

Pro podrobnější informace ke kurzu je možné kontaktovat Pavla Krejčíka na krejcikv@email.cz.

Mgr. Pavel Krejčík/ÚTVS VŠCHT

Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu