Kalendář akcí VŠCHT Praha

MATLAB 1+1 pro VŠCHT

 

Datum: 4.5.2021  13:00 - 15:00      
Místo konání: online
Kategorie: Akce VŠCHT
Typ akce: Seminář
Přednášející:
Jazyk akce: CZ
Popis:

MATLAB: Novinky, tipy a triky
(začátek 13:00, délka 60 min.)

V první části dvojsemináře představíme novinky v prostředí MATLAB v posledním období. Na několika praktických příkladech si ukážeme vybrané elegantní postupy, které lze díky těmto novinkám používat. Upozorníme také na rozdíly a výhody při využívání některých datových typů, představíme nové funkce a další tipy, které usnadní a zefektivní používání systému MATLAB. Seminář je určen uživatelům, kteří již mají základní zkušenosti s využíváním prostředí MATLAB.

         

Novinky v modelování systémů v prostředí Simulink
(začátek 14:00, délka 60 min.)

Ve druhé části Vás seminář seznámí s novými nástroji pro modelování systémů v prostředí Simulink. Zaměříme se na nové možnosti uživatelského rozhraní a nástrojů, které využíváme při tvorbě modelů, jejich simulaci a vizualizaci výsledků. Podíváme se též na oblast členění a správy modelů, na možnosti jejich sdílení a nasazení na cílové platformy. Seminář je určen uživatelům, kteří již mají základní zkušenosti s využíváním prostředí Simulink. 

 

 

Můžete se zúčastnit obou online seminářů nebo se připojit pouze k Vámi vybranému tématu.

 

 

Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu