Kalendář akcí VŠCHT Praha

Řízení projektů (kurz pro doktorandy)

 

Datum: 17.9.2021  10:00 - 14:00      
Místo konání: Uhelna - budova A, VŠCHT Praha
Kategorie: Akce VŠCHT
Typ akce: Seminář
Přednášející:
Jazyk akce: CZ
Popis:

Kurz - nepovinný doktorský předmět modulu C (poskytující studentům přenositelné kompetence, tedy dovednosti, které lze uplatnit relativně nezávisle na konkrétním studijním programu). Nabídka předmětů modulu C je společná pro všechny doktorské studijní programy.

Anotace kurzu:

Cílem semináře je poskytnout účastníků nezbytný vhled do spektra aspektů, které je třeba uvažovat pro úspěšnou realizaci investičních projektů, v modelových případech s akcentem na chemicko-technologickou oblast.

Seminář Řízení projektů je zaměřen na tři základní pilíře řízení projektů – 1) Plánování, příprava a realizace investičních projektů, optimalizace a vyhodnocování reálných projektů, související dokumentace a výstupní zprávy, význam modelování při řízení projektu, analýza a řízení rizik spojených s implementací projektů; 2) Způsoby financování a kontrahování projektů, hodnocení ekonomické návratnosti projektů realizovaných v oboru chemie; 3) Projektové metody a projektová dokumentace spojené s návštěvou vybrané projekční organizace (pokud osobní návštěvu epidemiologická situace dovolí). Při představení a v diskusi problematik bude kladen důraz na skutečně reálné úspěšné projektové a případové studie.

Termín výuky: 17.9.: 10:00 – 14:00, 23.9.: 13:00 – 17:00, 29.9.: 13:00 - 17:00 konzultace, návštěva projektové kanceláře 

Přihlašování do 16. 9. na phd.vscht.cz. Účastníkům registrovaným do 13.9. budou v předstihu zaslány podkladové materiály.

Jazyk výuky bude rozhodnut podle přihlášených zájemců.

 

Více informací:
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu