Kalendář akcí VŠCHT Praha

Jak na závěrečnou práci: Citování a organizace zdrojů

 

Datum: 14.10.2021  10:00 - 11:00      
Místo konání: online NTK
Kategorie: Poradenské a kariérní centrum
Typ akce: Kurz, Přednáška, Seminář, Školení, Vzdělání
Přednášející: Pavlína Tassanyi a Naděžda Firsova
Jazyk akce: CZ
Popis:

Webináře jsou určeny všem zájemcům, kteří si chtějí ujasnit problematiku citování a parafrázování ve vysokoškolských pracích a rádi by se naučili efektivně organizovat zdroje.

Vzhledem k značnému rozsahu tématu se bude obsah webinářů lišit.
Na úterním webinaři probereme základy citování a jak k němu přistupovat. Čtvrteční webinář bude věnován především zodpovězení dotazů a společné diskuzi. Součástí programu budou také tipy pro organizování zdrojů při psaní, které pomohly nám a věříme, že budou užitečné i pro vás.

Pokud si nejste jisti v základech citování a nemůžete se zúčastnit prvního webináře, nic se neděje. Lektorka Pavlína pro vás předem připravila krátká videa, kde se dozvíte základní informace o citování, parafrázování a různých metodách a stylech citování. Doporučujeme se s těmito informacemi seznámit ještě před čtvrtečním webinářem, abychom se během webináře mohli věnovat konkrétním dotazům a citačním dilematům.

Více informací:
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu