Kalendář akcí VŠCHT Praha

Cyklus přednášek právní gramotnosti (3 navazující přednášky)

 

Datum: 22.11.2022  17:00 - 18:30      
Událost se opakuje každý týden v úterý.
Místo konání: B32
Kategorie: Akce VŠCHT
Poradenské a kariérní centrum
Typ akce: Vzdělání, Workshop
Přednášející: Ing. Martin Novák
Jazyk akce: CZ
Popis:

Cyklus přednášek o právní gramotnosti účastníkům poskytne základní přehled o systému práva a náhled do různých právních záležitostí (uzavírání smluv, občanskoprávní spory, trestní řízení). Během prvních dvou přednášek se posluchači dozví obecné základy práva a naučí orientaci v zákonech. Třetí přednáška poskytne základy práva pro podnikatele. Celý cyklus bude zakončen interaktivním workshopem, kde se rozeberou konkrétní reálné situace, na co si dát pozor a bude zde i prostor pro vlastní otázky a další souvislosti, která vás v souvislosti s tímto tématem napadnou. Po dokončení celého cyklu budou účastníci lépe připraveni na obvyklé životní situace, budou rozumět základním typům smluv a umět si je zkontrolovat, případně upravit.

Přednášky budou probíhat ve dnech 22.11.2022, 29.11.2022 a 6.12.2022. Přednášky na sebe navazují. Přihlášení se vztahuje na všechny 3 termíny.

Více informací:
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu