Kalendář akcí VŠCHT Praha

Kariérní coaching, kariérní konzultace

 

Date: 1/26/2023  9:00 - 17:00      
Location: Poradenská místnost PKC (ZB1-414B)
Kind: Poradenské a kariérní centrum
Event type: Kariera, Konzultace
Lecturer: Markéta Raková
Language: CZ
Description:

V rámci kariérního coachingu si můžeš ujasnit, jaká je nejlepší cesta pro budování Tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce Tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou Tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání Ti pomůže ujasnit si Tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní konzultaci můžeš řešit konkrétní téma - například revizi životopisu a motivačního dopisu, rozhodnutí mezi specifickými pracovními nabídkami, přípravu na konkrétní pohovor, prezentaci vlastních silných stránek a zkušeností, zamyšlení nad mzdou a jak si o ni říct, přípravu na Assessment centrum nebo na pohovor v AJ. Doba trvání: 25 min.

Na akci je nutné se přihlásit.

More information:
Subscribe      About Calendar      Copyright © 2013 Institute of Chemical Technology.      Provided by Computing Centre      Web editor