Kalendář akcí VŠCHT Praha

Chem-iK: Cesta k úspěchu: „Prodejte“ se svému zaměstnavateli!

 

Date: 4/2/2024  16:00 - 17:30      
Location: Uhelna
Kind: Poradenské a kariérní centrum
Event type: Kariera, Workshop
Lecturer: Dr. Ing. Markéta Raková
Language: CZ
Description:

V dnešním světě je klíčové umět dobře prodat sám sebe – své schopnosti a talenty. Proto si dnes nejen podnikatelé, ale i zaměstnanci a uchazeči o zaměstnání budují svou osobní značku. Díky ní vysílají do světa jasnou zprávu o tom, kdo jsou, co umí a kam míří. Dále ji pak využívají pro získání dobrého pracovního místa, rozvoj kariéry nebo podnikání.

Na workshopu získáte praktické tipy, jak zjistit, co můžete nabídnout, a jak vytvořit dobrou strategii své propagace. Naučíte se, jak využít osobní značku při tvorbě unikátního životopisu, úpravě profilu na LinkedIn a při prezentaci na pracovním pohovoru.

V mnoha nadnárodních společnostech je další práce na osobní značce dnes nutností. Může to být velmi užitečné pro postup na vyšší pozici nebo získání příležitosti pracovat na zajímavém projektu.

Přijďte se zamyslet nad tím, v čem jste jedineční, a jak to sdělit ostatním.

Na workshopu se dozvíte:

  • Proč je třeba cíleně a konzistentně budovat svou sebeprezentaci a profesionální image.
  • Jak začít se sebepoznáním, na kterém je možné rozvoj své osobní značky postavit.
  • Jak své jedinečné vlastnosti a nadání odprezentovat nejen při přípravě životopisu, motivačního dopisu a na pracovním pohovoru, ale také později v rámci brigády, zaměstnání nebo podnikání.
More information:
Subscribe      About Calendar      Copyright © 2013 Institute of Chemical Technology.      Provided by Computing Centre      Web editor