Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
5.10.2023 (čt)

Applications Open: Miroslav Vlček Extraordinary Scholarship     

The applications for Miroslav Vlček Extraordinary Scholarship for Contribution to the Internationalization of UCT Prague are open from today until November 11, 2023.

Please find the detailed information about the scholarship below:

 

The Miroslav Vlček Extraordinary Scholarship is a form of honoring the memory of the professor Miroslav Vlček – the spiritual father of the idea and the coordinator of the Study in Prague consortium (2015–2019), which brought together seven Prague public universities and attracted hundreds of foreign students to study in Prague. The Miroslav Vlček Extraordinary Scholarship aims to contribute to the higher internationalization of the university environment of public universities in Prague by increasing the number of foreign students studying in foreign language study programs.


Conditions for awarding the scholarship
1. The Miroslav Vlček Extraordinary Scholarship is awarded in accordance with…

9:00 - 16:30Kariérní coaching, kariérní konzultace     

V rámci kariérního coachingu si ujasníš, jaká je nejlepší cesta pro budování tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání ti pomůže ujasnit si tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní…
17:00 - 19:00Evoluce české energetiky     

Zajímá vás, jaká je naše závislost na primárních energetických zdrojích? Jak rychlá má být transformace české energetiky? A jaké zdroje by se měly za ideálních podmínek využívat? Má být základem tuzemské energetiky jádro? Jakou roli v transformačním procesu sehraje informatika a umělá inteligence?

Tyto otázky zazní v panelové diskuzi Evoluce české energetiky, kterou povede novinářka Veronika Sedláčková (UOCHB). Chcete-li znát odpovědi, přijměte naše pozvání na moderovanou akci, která proběhne 5. října 2023 v Ballingově sále NTK v…
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu