Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
8.3.2023 (st)

16:00 - 17:30Jak nasytit lidstvo bez slunečního svitu?     

Na přednášce se seznámíte s filozofií efektivního altruismu a jejím praktickým použitím, konkrétně v oblasti zajištění dostupnosti potravin pro celé lidstvo v případě globální katastrofy.

Efektivní altruismus je filozofie a sociální hnutí zaměřené na použití důkazů a rozumu k určení nejefektivnějších způsobů, jak zlepšit svět. Allfed je nezisková organizace zaměřená na zajištění dostupnosti potravin pro všechny v případě globální katastrofy.

Dozvíte se, jaké alternativní zdroje potravin lze produkovat při omezeném slunečním svitu a jak tuto situaci řešit. Dozvíte se také aktuální…
23:00 - 23:50ERASMUS+ Uzávěrka přihlášek na výjezdy do zahraničí pro akademický rok 2023/2024     

Uzávěrka přihlášek pro výjezdy za studiem a stáže v zahraničí a akademický rok 2023/2024 je vyhlášena na 8.3.2023.

Do tohoto data musí zahraniční oddělení VŠCHT obdržet vaší přihlášku, která bude obsahovat všechny náležitosti. Podrobnosti prosím nastudujte na webu ZO.

V řádu dní po termínu uzávěrky budete vyzváni k účasti na výběrovém pohovoru a následně cca do dvou týdnů vám bude oznámen výsledek.

Přejeme pohodové přípravné práce, dobrou volbu a hodně stěstí!

Váš tým Zahraničního oddělení :-)
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu