Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
15.11.2023 (st)

Deadline - The Azrieli International Postdoctoral Fellowship – Call for Applications     

The Azrieli International Postdoctoral Fellowshipfor Research at Israeli Universities inSTEM, Humanities, and Social Sciences

The online application for the 2024–25 cohort opens September 1, 2023:

https://azrielifoundation.org/fellows/internationalpostdoctoral/

The Azrieli International Postdoctoral Fellowship supports the best and brightest minds in their postdoctoral research in Israel, connecting them with world-class academics and leading researchers. 

13:00 - 14:30Workshop: Práce s emocemi     

Naučte se porozumět vlastním emocím! V bezpečném prostředí si vyzkoušíte tvořivě a netradičně zjišťovat, kým opravdu jste a jak fungujete. Využijete techniky s terapeutickými kartami či dalšími pomůckami, nebo imaginací. Zároveň s tím aktivizujete svou pravou mozkovou hemisféru, budete rozvíjet svou kreativitu a naopak dáte odpočinout vašemu analytickému myšlení.

Workshop je určen pro studenty VŠCHT Praha a ČVUT. Nabízí tedy také jedinečnou možnost poznat lidi mimo vaši sociální bublinu.

Workshop se koná vždy 1x týdně ve středu po celý zimní semestr. Je možné využít všechny lekce, nebo pouze ty, které se vám budou časově hodit.

 
14:00 - 18:00Research Fellows Conference     

Konference se bude konat 15. listopadu 2023 v děkanátní zasedací místnosti B 2319 (budova B, Zikova 4, Praha - Dejvice). Konference si klade za cíl spojit výzkumné pracovníky působící na VŠCHT Praha a akademické pracovníky, postdoktorandy a doktorandy z VŠCHT, aby diskutovali o výzkumných tématech a možných způsobech spolupráce. Výzkumníci z projektů Chemfells, MSCA4Ukraine a MSCA PF budou mít příležitost prezentovat svůj výzkum akademické obci. Tématem konference budou například lithium-ionové baterie, 2D materiály, MXeny, bioskla, polymery nebo N-heterocykly. Konference poskytne ideální platformu pro interakci, networking a hledání nové spolupráce.
16:00 - 20:0011. Deskoherní seminář     
Zveme Tě na hraní deskových her na VŠCHT! Opět v respiriu v budově B.
Pokud jsi kamarádem společenských her, tak máš jedinečnou (jednu z mnoha) příležitost si zahrát se svými kolegy, spolužáky či kamarády některou z mnoha her.
Máš-li chuť, zastav se za námi si zahrát něco z naši nabídky her, popřípadě můžeš přinést něco, co bys chtěl/a ukázat ostatním. Samozřejmě je zvána široká veřejnost, takže se neboj vzít s sebou přátele či příbuzné, kteří třeba naši školu nenavštěvují.
Jak to probíhá? V danou dobu přijď do respiria, nejlépe s partou se kterou rád hraješ, a vyber si z našeho skládku plného her deskovku, kterou máš nejraději.
Ověření…Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu