Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
15.9.2023 (pá)

Třeboňsko na kole     

Termín:12.09.2023 - 15.09.2023
Přihlašování do:31. srpna 2023 12:00
Vyučující:Mašek
Typ kurzu:cyklistika
Cena hrazená předem:500,- Kč - možnosti provedení platby
Storno podmínky:Storno podmínky: Při neodhlášení 14 dní před odjezdem a nezajištění náhradníka jsou stornovací poplatky 100% . Poplatek jde ve prospěch ubytovateli.
Další náklady: 
Vybavení:Vlastní kolo, helma, vybavení na kolo (ÚTVS má cca 12 kol k půjčení, ale nespoléhat  se, že…Applications Open: Miroslav Vlček Extraordinary Scholarship     

The applications for Miroslav Vlček Extraordinary Scholarship for Contribution to the Internationalization of UCT Prague are open from today until November 11, 2023.

Please find the detailed information about the scholarship below:

 

The Miroslav Vlček Extraordinary Scholarship is a form of honoring the memory of the professor Miroslav Vlček – the spiritual father of the idea and the coordinator of the Study in Prague consortium (2015–2019), which brought together seven Prague public universities and attracted hundreds of foreign students to study in Prague. The Miroslav Vlček Extraordinary Scholarship aims to contribute to the higher internationalization of the university environment of public universities in Prague by increasing the number of foreign students studying in foreign language study programs.


Conditions for awarding the scholarship
1. The Miroslav Vlček Extraordinary Scholarship is awarded in accordance with…

Doctoral Summer School 2023     

Doctoral Summer School 2023

The National Library of Technology (NTK) is proud to announce the second Doctoral Summer School for Early-Career Researchers. The event will take place on 15 - 16 September 2023 in Prague and is organized by NTK in collaboration with the University of Chemistry and Technology in Prague (UCT Prague), Czech Association of Doctoral Researchers (ČAD) and Committee for Doctoral studies under the Student Chamber of the Council of the Higher Education Institutions (SK RVŠ).

Aims

The aim of Doctoral Summer School is to enhance skills of early career researchers in three important topic areas:

  1. Open Science
  2. Career Management
  3. Healthy…
8:00 - 23:50Athens Network - Autumn 2023     

Podzimní  termín pro konání Athens programu, týdenních kurzů v zahraničí,  byl vyhlášen na 18.11.2023 - 25.11.2023.

Dne 9. 9.2023 začíná přihlašovací období.

Uzavírka přihlášek je stanovena na 19.9.2023.

Dne 22.9.2023 budou přihlášeným oznámeny výsledky výběrového řízení. 
9:00 - 16:00Survival konference + přípravný kurz matematiky     

Chceme, abyste výzvu, kterou představuje prvák na VŠCHT, zvládli! Abychom vám celý přechod ze střední na vysokou školu usnadnili, připravili jsme pro vás cyklus tematicky zaměřených přednášek, tzv. Survival konferenci, v kombinaci s intenzivním kurzem matematiky. Vše je zdarma, stačí se pouze včas přihlásit.

Survival konference vám pomůže zorientovat se na vysoké škole. Odborníci i zkušení starší studenti se s vámi podělí o informace, názory a rady, jak doslova “přežít” prvák a vybudovat si solidní základ pro další studium.

Survival konference se skládá z tematicky zaměřených přednášek a doplňkového programu. Společně se postupně podíváme na:

  • Inženýrství…9:00 - 16:00Survival konference     

Jednodenní alternativa týdenního cyklu, BEZ přípravného kurzu matematiky.

Chceme, abyste výzvu, kterou představuje prvák na VŠCHT, zvládli! Abychom vám celý přechod ze střední na vysokou školu usnadnili, připravili jsme pro vás cyklus tematicky zaměřených přednášek, tzv. Survival konferenci. Vše je zdarma, stačí se pouze včas přihlásit.

Survival konference vám pomůže zorientovat se na vysoké škole. Odborníci i zkušení starší studenti se s vámi podělí o informace, názory a rady, jak doslova “přežít” prvák a vybudovat si solidní základ pro další studium.

Akce se skládá z tematicky zaměřených přednášek a doplňkového programu. Společně se postupně…
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu