Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
17.5.2023 (st)

9:00 - 17:00Kariérní coaching, kariérní konzultace - HOLEŠOVICE     

V rámci kariérního coachingu si můžeš ujasnit, jaká je nejlepší cesta pro budování Tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce Tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou Tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání Ti pomůže ujasnit si Tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní…
17:00 - 18:30Ochutnávka dramaterapie     

Dramaterapie a metoda Developemental transformations, kterou budete moci ochutnat na tomto workshopu je způsob, jakým se učit reagovat autenticky na to, co se děje kolem mě. Budeme pracovat s tělem, pohybem, zvukem, dotekem i slovem. Budeme si hrát. Bude povoleno vůbec nevědět, co máme dělat a pravděpodobně se to stane a je to naprosto normální a v pořádku.  

Nebojte se a přijďte si vyzkoušet improvizační divadlo bez tlaku. Pojďte si hrát s tím, jak se zrovna cítíte. 
17:30 - 19:00UNIQORN přednáška: Skrytý půvab archeometalurgie     

Spolek UNIQORN vás všechny srdečně zve na přednášku s tématem, v němž se snoubí archeologie s chemií!

Jan Zavřel: Skrytý půvab archeometalurgie

KDY? 17. 5. 2023, 17:30

KDE? Přednáškový sál AII

Bude vyprávěn příběh o Praze stříbrné, bronzové a mosazné, o středověké Praze a výrobě železa. Jaké byly tenkrát zdroje železných rud? Co nalézáme pyrotechnologických objektech? Tyto příběhy dnes mohou být psány (nejen) díky rastrovací elektronové mikroskopii (SEM) a vlnově disperzní RTG analýze (EDS). O tom všem a mnohém dalším bude hovořit náš host!


Ing.…
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu