Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
10/18/2022 (Tu)

8:00 - 13:00Breakfast with IAESTE     

Nestihl jsi ráno snídani? Svačinu sis nechal na koleji? Nemáš se čeho obávat, postaráme se o tebe! 💙
Přijď si vzít bagetu, koláč, kávu nebo čaj do RESPIRIA (budova B) zcela zdarma! ☕🥧💸
My ti zato povíme něco o našem studentském spolku IAESTE - o tom co děláme a co můžeš získat, když se k nám přidáš ✈🗺
Těšíme se na tebe! 😇
9:00 - 16:00Kariérní coaching, kariérní konzultace     

V rámci kariérního coachingu si můžeš ujasnit, jaká je nejlepší cesta pro budování Tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce Tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou Tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání Ti pomůže ujasnit si Tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní…
10:00 - 11:00Navigating Scientific Resources & Staying Organized: Making It Easier to Write a Ph.D. Dissertation     

Who should participate?

This webinar is designed primarily for doctoral students who are writing dissertations or scientific articles. Anyone interested in searching, evaluating, and citing academic resources is also very welcome.

What topics will be covered?

Learn how to conduct literature reviews for your dissertation or articles and how to organize yourself through this process. Topics include (but are not limited to): 

  • How can I save time when searching for literature and accessing full-text articles?
  • Getting full texts of materials that are hard-to-find
  • Staying organized while writing (using citation managers and notes)
  • Where can I publish the outputs of my work (i.e., identifying, evaluating, and targeting journals and conferences)?15:00 - 16:30Jak na závěrečnou práci: Vyhledávání odborných informačních zdrojů     

Pro koho

Webinář a workshop jsou určeny všem, kteří se chtějí naučit efektivně vyhledávat kvalitní odborné zdroje pro akademické práce (seminární, bakalářské, diplomové, ...).

Co si odnesete 

Dozvíte se, jak si poradit s klíčovými slovy a jak efektivně vyhledávat odborné zdroje ve vědeckých databázích a na internetu. Zaměříme se také na to, jak vám při psaní závěrečné práce může pomoci Google Scholar, na co se hodí Wikipedie a k čemu vám budou jiné diplomky a odborné články.

Obě akce probíhají formou přednášky s prostorem na dotazy účastníků. Workshop se uskuteční prezenčně v budově NTK. Obsah webináře a workshopu je totožný.
17:00 - 19:30Akademie mládeže 2022 - Bioplyn jako nový moderní zdroj energie     

Na přednášku není nutná předchozí registrace. 
Subscribe      About Calendar      Copyright © 2013 Institute of Chemical Technology.      Provided by Computing Centre      Web editor