Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
10/20/2022 (Th)

9:00 - 15:00Course: Technology Transfer and Intellectual Property Protection     

The aim of the course is to explain to students the possibilities of intellectual property protection, both copyright works and the results of applied research in which a substantial part of the seminar deals with ways to actively support the transfer of these results of research and development into practice.

Language of the course will be decided according to preferences of participants.
9:00 - 13:00Kariérní coaching, kariérní konzultace     

V rámci kariérního coachingu si můžeš ujasnit, jaká je nejlepší cesta pro budování Tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce Tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou Tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání Ti pomůže ujasnit si Tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní…
15:00 - 16:00Jak na závěrečnou práci: Citování v závěrečných pracích     

Pro koho:

Webinář je určen všem zájemcům, kteří si chtějí ujasnit problematiku citování a parafrázování ve vysokoškolských pracích a v dalších akademických textech.

Co si odnesete: 

Probereme základy citování a jak k němu přistupovat, zmíníme i tipy, které pomohly nám a mohly by být užitečné i pro vás. Účastníci webináře obdrží návody na citování různých informačních zdrojů. Webinář probíhá formou přednášky s prostorem na dotazy účastníků.
Subscribe      About Calendar      Copyright © 2013 Institute of Chemical Technology.      Provided by Computing Centre      Web editor