Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
2/20/2020 (Th)

8:45 - 9:45Uni-Art yoga at UTC     

 

New school year and with it the popular yoga lessons at UCT have begun.

All necessary information and maps are available here: https://www.facebook.com/events/518817779011373/

The difficulty of the lesson will always be adjusted to the abilities of the group.
Lessons are for students and UCT employees only.
You need to bring your own yoga mat.
Admission fee is voluntary.
10:00 - 17:00Kariérní konzultace     

Na kariérní konzultaci můžeš řešit konkrétní téma, spojené s Tvou kariérní situací. Například revizi životopisu a motivačního dopisu, rozhodnutí mezi specifickými pracovními nabídkami, přípravu na konkrétní pohovor, ujasnění si témat, jako je prezentace vlastních silných stránek, zamyšlení nad mzdou a jak si o ni říct, jak prezentovat své zkušenosti, jak se připravit na Assessment centrum nebo na pohovor v AJ. Poradkyně Ti bude umět na tyto otázky odpovědět. Na tuto schůzku můžete přijít několikrát. Na první konzultaci se můžete třeba připravit na první pohovory, druhou konzultaci absolvujete už po nich a bavíte se o tom, pro jakou nabídku se rozhodnout. Poradkyně Vám při schůzce radí na základě svých…
16:00 - 20:00Free tabletop games evening     

Ve čtvrtek nabízíme k zahrání jednu z her jako Root, Lords of Hellas, Scythe a Galaxy Truckera které si dáme s Vámi a rádi Vás zaučíme, pokud se nás sejde dost. Jakoukoliv jinou hru z našeho skladu vám rádi půjčíme, ovšem učit se jí budete muset sami ;-) .
Pokud máte skupinu, se kterou byste se jednu z těchto větších her rádi naučili, stačí napsat a rádi se k Vám přidáme a hru vysvětlíme. Pokud skupinu nemáte, nezoufejte, také se ozvěte a když to půjde, najdeme volné místo.
18:00 - 23:50Acoustic night     

Další v pořadníku akcí v Dejvickém kampusu. Po vydařených akustických večerech z minulého roku a Karaoke v Carbonu jsme se rozhodli akci přesunout do Cafe Prostoru_!

Tento večer je věnován studentským kapelám a performujícím jednotlivcům. Každé vystoupení bude pouze v akustické/elektroakustické formě. Akce je pořádaná studentskou organizací UNI-ART.

Po všech vystoupeních bude následovat společná Jam Session. VLASTNÍ NÁSTROJE VÍTÁNY!

Účinkující budou zveřejňováni postupně.

VSTUPNÉ ZDARMA!
#UNI_ART
Subscribe      About Calendar      Copyright © 2013 Institute of Chemical Technology.      Provided by Computing Centre      Web editor