Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
23.3.2023 (čt)

9:00 - 15:00Kariérní coaching     

Kariérní coaching pro výběr budoucího směřování

V rámci kariérního coachingu si můžeš ujasnit své budoucí studijní i kariérní směřování. Setkání ti pomůže uvědomit si zejména tvé silné stránky, v čem by ses mohl(a) začít vzhledem k plánované budoucnosti rozvíjet nebo co tě ve studiu, v práci, v životě opravdu baví a dává ti smysl. Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky, a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání ti pomůže ujasnit si tvé krátkodobé i dlouhodobé cíle. 
9:30 - 17:00Kariérní coaching, kariérní konzultace     

V rámci kariérního coachingu si můžeš ujasnit, jaká je nejlepší cesta pro budování Tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce Tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou Tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání Ti pomůže ujasnit si Tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní…
15:00 - 16:30Jak na závěrečnou práci: Vyhledávání odborných informačních zdrojů     

Pro koho:

Webináře jsou určeny všem, kteří se chtějí naučit efektivně vyhledávat kvalitní odborné zdroje pro akademické práce (seminární, bakalářské, diplomové, ...).

Co si odnesete:

Dozvíte se, jak si poradit s klíčovými slovy a jak efektivně vyhledávat odborné zdroje ve vědeckých databázích a na internetu. Zaměříme se také na to, jak vám při psaní závěrečné práce může pomoci Google Scholar, na co se hodí Wikipedie a k čemu vám budou jiné diplomky a odborné články.
18:30 - 20:00Dynamika klimatické krize     

Anotace

O klimatické změně můžeme dnes slyšet na každém rohu. Co ale změna, nebo spíše změny klimatu skutečně způsobují a jak se projevují? Jaká je a bude jejich dynamika? Co jsou to klimatické “tipping points” a jaká data bychom měli znát, pokud chceme změnám efektivně čelit? Na takové i jiné otázky nám odpoví v úvodní přednášce fyzik z portálu Fakta o klimatu Ondráš Přibyla a analytička think-tanku Europeum Kateřina Davidová, následně proběhne diskuze a neformální program. Akci pořádá studentské hnutí Univerzity za klima.

Hosté

Ondráš Přibyla je teoretický fyzik, který se léta zabývá komunikací a navigací…
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu