Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
24.10.2022 (po)

9:00 - 17:00Kariérní coaching, kariérní konzultace     

V rámci kariérního coachingu si můžeš ujasnit, jaká je nejlepší cesta pro budování Tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce Tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou Tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání Ti pomůže ujasnit si Tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní…




17:00 - 19:00Společně, i když jsme každý jiný I. – Práce v týmu     

Dobrá týmová spolupráce zásadním způsobem ovlivňuje úspěch jakéhokoliv projektu. V rámci tohoto workshopu si odpovíme na základní otázky modelu psychologického bezpečí. Poznatky neurovědy odhalily, že pokud je naše psychické bezpečí ohroženo (stačí zažít sociální odmítnutí), přestáváme logicky myslet, být kreativní a regulovat své emoce. Společně také nakousneme téma použití koučovacích otázek i zvládání konfliktů. Během workshopu se budou účastníci zapojovat do tématu formou her a vést diskuzi tak, aby si prohloubili uvědomění o práci v týmech.

 

Dovednosti, které si účastníci osvojí:

  • Rozpoznají hrozby sociálního…



Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu