Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
2/6/2020 (Th)

9:30 - 20:00Food technology, food quality 2020     

Ústav konzervace potravin VŠCHT Praha si Vás dovoluje pozvat na vědeckou konferenci věnovanou problematice kvality potravin a potravinářských technologií. Konference Food technology, food quality navazuje na tradici Konzervárensko-potravinářských dnů, na jejichž odborném zajištění se Ústav konzervace potravin, VŠCHT Praha pravidelně podílel. Původní obsah věnovaný zejména problematice úchovy potravin jsme obohatili i o témata kvality potravin v širším kontextu. Vývoj nových technologií a produktů je pro potravinářský průmysl otázkou konkurenceschopnosti a role výzkumných týmů je v této oblasti nezanedbatelná. Proto je konference určena nejen vědeckým pracovníkům, ale i pracovníkům potravinářského průmyslu, odborným…
16:00 - 20:00Free tabletop games evening     

Ve čtvrtek nabízíme k zahrání jednu z her jako Root, Lords of Hellas, Scythe a Galaxy Truckera které si dáme s Vámi a rádi Vás zaučíme, pokud se nás sejde dost. Jakoukoliv jinou hru z našeho skladu vám rádi půjčíme, ovšem učit se jí budete muset sami ;-) .
Pokud máte skupinu, se kterou byste se jednu z těchto větších her rádi naučili, stačí napsat a rádi se k Vám přidáme a hru vysvětlíme. Pokud skupinu nemáte, nezoufejte, také se ozvěte a když to půjde, najdeme volné místo.
16:00 - 19:30PhD_Post.doc club     

Dear colleagues,

I would like to invite you to the first meeting of PhD students and postdocs in 2020: PhD_post.doc club! Even New year didn’t change the tradition of the first Thursdays. Our meeting will be held on 6th February from 4:00 PM in the UHELNA!

Uhelna is situated in the building A: ground floor under the main stairs opposite the courtyard. Arrows will direct you 😊.

For those who have not heard about PhD_Post.doc club yet:
We are organizing regular meetings of PhD students and postdocs, where we have a great opportunity to get to know each other and learn from our colleagues who we normally do not have a chance to meet or we meet them every day on the corridor but don’t know anything about them.

PhD_Post.doc club always takes place on the first Thursday…
Subscribe      About Calendar      Copyright © 2013 Institute of Chemical Technology.      Provided by Computing Centre      Web editor