Kalendář akcí VŠCHT Praha

Farmaceutický bioprocesing – posun od vsádkového ke kontinuálnímu procesu

 

Datum: 4.5.2016  13:00 - 15:00      
Místo konání: B02
Kategorie: Akce VŠCHT
Typ akce: Akademická obec
Přednášející: Mark O´Neill - Service Delivery/Management Director v MSD
Jazyk akce: EN
Popis:

Přednáší Mark O´Neill - Service Delivery/Management Director v MSD.

Mnoho technologií v oblasti bioprocesingu dosahuje takového stupně vyspělosti, že je nyní čím dál realizovatelnější přesunout se od vsádkového k nepřetržitému procesu u Bio-farmaceutik (konkrétně produkce mAb). O jaké pokroky se jedná a jaké těžkosti musí průmysl stále překonávat?

To vše se dozvíte na přednášce Marka O´Neilla, který je Service Delivery/Management Director v MMD

Mark je inženýr chemie (UCD 1995) a získal i titul MBA (UL 2003). V MSD je od roku 1995 až do současnosti. Ke svému kariérnímu postupu Mark říká: "Kariéru jsem zahájil v Balladine ve výrobních operacích a pak v Globálních technologických operacích, přičemž jsem primárně pracoval na uvedení nových produktů. Přesunul jsem se do Výrobní divize IT MSD (MMD) a pracoval jsem 11 let (od roku 1999 do roku 2010) v závodu Ballydine ve funkcích s vyšší a vyšší odpovědností, až jsem se nakonec v roce 2008 stal IT vedoucím závodu. V roce 2010, zatímco jsem neustále zaujímal pozici IT vedoucího závodu, jsem si přibral další pracovní povinnosti Organizace řízení projektu MMD IT za oblast EMEA / APOD. V roce 2011 jsem získal funkci primárně podporující Globální vědeckou technologii a Skupinu komercializace v rámci MMD a zodpovídám za systémy obsahového managementu v rámci divize."

Více informací:
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu