Kalendář akcí VŠCHT Praha

Herní víkend na Běstvině - jaro 2022

 

Datum: 12. 5. 2022 - 15. 5. 2022  19:00 - 15:00      
Místo konání: Táborová základna Běstvina
Kategorie: Studentské akce
Zábava
Typ akce: Akce studentů, Kurz, Sport a kultura, Vzdělání, Workshop
Přednášející:
Jazyk akce: CZ
Popis:
Ústav deskových a karetních her pro vás připravuje, jako již tradičně, akci Herní víkend!
Kapacitně jsme už naši oblíbenou chatu Chemie v Peci pod Sněžkou přerostli, takže abychom mohli vzít veškeré uchazeče, zarezervovali jsme pro Vás v termínu od 12. do 15. 5. 2022 areál Běstvina.
Jedná se o víkend napěchovaný hraním deskových her, sportováním, výlety do okolí a dalšími formami zábavy. Když bude počasí přát, tak budeme moci ohniště či rybník nacházející se v areálu (hudební nástroje tedy s sebou!).
Součástí akce budou i dobrovolné turnaje o věcné ceny a seminář herních strategií organizovaný kolegou Ing. Ondřejem Karešem.
Cena pobytu je stanovena na 650 Kč (550 Kč pro studenty a děti do 15 let) za osobu za noc, přičemž je možné přijet až v pátek 13. 5. a pobyt si tak z důvodu úspory času, dovolené apod. zkrátit.
V ceně pobytu je zahrnuto ubytování, plná penze (snídaně, oběd, večeře), zajištění programu, piva, kávy a nějaké limonády (to si ale platí každý sám :-)) a odměny za turnaje.
K ubytování jsou k dispozici v omezeném množství pokoje s přímotopy se 4 lůžky a sruby se 6 lůžky a dále v takřka neomezeném množství chatky se 2 lůžky. Na místě budou polštáře a prostěradla, nicméně je třeba si s sebou vzít vlastní spací pytle.
Předběžně se můžete přihlásit vyplněním online přihlášky:
Přihláška se stane závaznou po zaplacení zálohy za ubytování. Bližší info k platbě naleznete na konci dotazníku a v emailu potvrzujícím vaši předběžnou přihlášku.
Pravděpodobně bude třeba doložit očkování či výsledek covidového testu dle aktuálních opatření.
Bližší info bude průběžně přibývat na facebooku! Nicméně v případě jakýchkoliv dotazů neváhejte a pište.
Více informací:
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu