Kalendář akcí VŠCHT Praha

Příští stanice svět - Den mezinárodního vzdělávání v DZS

 

Datum: 22.6.2023  10:00 - 18:00      
Místo konání:
Kategorie: Zahraniční příležitosti
Typ akce: Pozvánka
Přednášející:
Jazyk akce: CZ
Popis:

Příští stanice svět - je příležitost, která otevírá dveře nejen do Domu zahraniční spolupráce, ale i do celého světa a je věnována zájemcům všech věkových, studijních a pracovních kategorií, kteří mají zájem o zahraniční zážitky a zkušenosti. Den mezinárodního vzdělávání se uskuteční přímo v budově DZS, Na Poříčí 4, Praha, dne 22. června, od 10 hod.

Těšit se můžete na přednášky a workshopy věnované možnostem zahraničního vzdělávání a dobrovolnictví, dozvíte se tipy na udržitelnost v každodenním životě, ale i třeba jak na aktivní účast v médiích a veřejném prostoru. Navíc můžete objevovat nové metropole a překonávat strach pomocí virtuální reality, a nebude chybět ani hudební a umělecké představení a další inspirativní aktivity. Více informací o programu najdete na www.prististanicesvet.cz.

Přijďte se podívat a sdílejte naši pozvánku dál se svými známými a kolegy. Budeme rádi, pokud nám pomůžete s propagací této akce na vašich webových stránkách, sociálních sítích a dalších kanálech. V příloze naleznete vizuál akce v několika formátech a na našich webových stránkách najdete úvodní informace. Akce má zároveň vlastní FB událosttak prosíme neváhejte sdílet.

Na program v konferenčních místnostech se kvůli omezenému počtu míst prosím předem registrujte na www.prististanicesvet.cz. V registračním formuláři je možné vybrat počet osob, s kterými se chystáte akci navštívit, v případě větších skupin/celých tříd vám rezervace bude potvrzena organizátorem. V případě volné kapacity se bude možné registrovat i přímo na místě. Pokud se zúčastníte jen programu ve dvoře s hlavní stage, registrace není potřeba

Celá akce, včetně všech doprovodných aktivit a drobného občerstvení, je zdarma.

Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu