Kalendář akcí VŠCHT Praha

Využijte storytelling k tomu, abyste vyjádřili svůj názor

 

Datum: 27.11.2023  16:00 - 18:00      
Místo konání: B37
Kategorie: Poradenské a kariérní centrum
Typ akce: Workshop
Přednášející: Lukáš Liebich
Jazyk akce: CZ
Popis:

Lukáš Liebich je architektem designového myšlení v týmu Experience Design společnosti MSD. Se svým týmem pořádá workshopy a školení Design Thinking po celém světě, od Austinu po Dubaj a Singapur. Všechny své prezentace obohacuje o storytelling.

 

"V roce 2009, když jsem končil vysokou školu, jsem hledal práci. Musím přiznat - byl to velký boj. Opravdu jsem se chtěl stát manažerským konzultantem, ale problém byl v tom, že..."

... Takto jednoduše by se dal začít příběh. A pokud jste jako většina lidí - právě teď vás trochu zajímá, v čem byl ten problém.

 

Lukáš Liebich vám ukáže výhody používání vyprávění příběhů v komunikaci, představí jednoduchý rámec vyprávění příběhů a pomůže najít vlastní příběhy. Uslyšíte příklady storytellingu v komunikaci od firemních prezentací až po TED Talks. Získáte nástroje, jak najít zajímavé příběhy ve svém životě, a seznámíte se s pětiprvkovým rámcem vyprávění příběhů, díky kterému budete umět rychle strukturovat své příběhy. Tato přednáška je vysoce interaktivní a budete mít možnost sdílet své příběhy mezi sebou.

Více informací:
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu