Kalendář akcí VŠCHT Praha

Kariérní coaching, kariérní konzultace

 

Datum: 5.6.2024  9:00 - 17:00      
Místo konání: Poradenské a kariérní centrum - ZB1-414b
Kategorie: Poradenské a kariérní centrum
Typ akce: Kariera
Přednášející: Dr. Ing. Markéta Raková
Jazyk akce: CZ
Popis:

V rámci kariérního coachingu si ujasníš, jaká je nejlepší cesta pro budování tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání ti pomůže ujasnit si tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní konzultaci můžeš řešit konkrétní téma - například revizi životopisu a motivačního dopisu, rozhodnutí mezi specifickými pracovními nabídkami, přípravu na konkrétní pohovor, prezentaci vlastních silných stránek a zkušeností, zamyšlení nad mzdou a jak si o ni říct, přípravu na Assessment centrum nebo na pohovor v AJ. Doba trvání: 25 min.

Na akci je nutné se přihlásit.

Více informací:
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu