Kalendář akcí VŠCHT Praha

Den mezinárodního vzdělání - "Příští stanice svět"

 

Datum: 6.6.2024  9:00 - 14:00      
Místo konání: Dům zahraniční spolupráce; Na Poříčí 1035/4 110 00 Praha 1
Kategorie: Zahraniční příležitosti
Typ akce: Pozvánka, Workshop
Přednášející:
Jazyk akce: CZ
Popis:

Čtvrtý ročník akce Příští stanice je tu. I letos vám pomůže roztáhnout křídla a vyletět do světa plného nových možností. Už 6. června v Domě zahraniční spolupráce v centru Prahy můžete načerpat cenné tipy a rady pro vaši vlastní cestu za mezinárodními zkušenostmi.

Nechte se inspirovat. V místnostech Evropa a Svět se setkáte s inspirativními hosty, kteří se s vámi podělí o své zážitky a tipy ze zahraničních studií, stáží a dobrovolnictví.

Prozkoumejte svět. V místnosti Vesmír díky virtuální realitě objevíte krásy fascinujících metropolí nebo prožijete vzrušující jízdu japonským rychlovlakem. Doprovázet vás při nich bude zkušený tým Národního ústavu pro duševní zdraví, který vám poradí, jak si zahraniční zážitky, ať už virtuální nebo skutečné, užít co nejlépe s ohledem na vaši psychickou pohodu.

Vnitroblok plný zábavy a poznání. Získáte informace od našich zkušených odborníků, s programem eTwinning si naprogramujete vlastního robota, nebo si prostě jen odpočinete v houpací síti s lahodnou zmrzlinou v ruce a jako originální suvenýr si odnesete dočasné tetování.

Více informací:
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu