Kalendář akcí VŠCHT Praha

Informační webinář k projektu Among Others

 

Datum: 17.6.2024  10:00 - 13:00      
Místo konání: MS Teams
Kategorie: Poradenské a kariérní centrum
Zahraniční příležitosti
Typ akce: Seminář
Přednášející:
Jazyk akce: CZ
Popis:

Rádi byste na vaší vysoké škole obohatili výuku o neformální vzdělávání? Chtěli byste vašim studentům nabídnout předmět specializující se interkulturní kompetence? Rádi byste se zapojili do projektu s evropským rozměrem? Registrujte se na infowebinář k projektu Among Others.

Komu je událost určena

  • Učitelé a zaměstnanci škol
  • Odborníci ve vzdělávání

Projekt Among Others se zaměřuje na rozvoj interkulturních kompetencí vysokoškolských studentů. Tento projekt financovaný programem Erasmus+ nabízí vysokým školám kurzy vedené neformálními metodami, v nichž mají studentky a studenti příležitost rozvíjet svou schopnost smysluplně a efektivně fungovat v interkulturním prostředí. Více informací o projektu se můžete dozvědět v našem článku

Webinář proběhne online 17. června od 10:00. Registrovat se můžete pomocí formuláře, který najdete níže. V e-mailu potvrzujícím vaši registraci najdete odkaz na platformu Teams, kde webinář proběhne.

V případě jakýchkoli dotazů neváhejte kontaktovat Václava Vidíma (vaclav.vidim@dzs.cz) nebo Ivu Ničovou (iva.nicova@dzs.cz).

Více informací:
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu