Na plénum klubu zavítají jako hosté bývalí i nynější studenti a studentky VŠCHT s dlouhodobými zkušenostmi se zahraniční i českou výukou. Je tráva u sousedů skutečně zelenější? Máte vlastní zkušenosti s výukou v zahraničí? Přijďte se s námi o ně podělit.