Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
16.5.2024 (čt)

9:00 - 17:00Kariérní coaching, kariérní konzultace     

V rámci kariérního coachingu si ujasníš, jaká je nejlepší cesta pro budování tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání ti pomůže ujasnit si tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní konzultaci můžeš…
10:00 - 17:00PhD Open Office     
Máte dotaz ohledně doktorátu? Elektronický rozcestník doktoranda tě zve na PhD Open Office, kde se nás můžete zeptat na cokoli co vás zajímá nebo trápí. Zastav se za námi 16. 5. 2024 od 10:00 do 17:00 v B3306 (budova B, vchod Zikova, 2. patro).
Dej nám vědět, že dorazíš: https://forms.office.com/e/G5inU6rTd0

Tým Elektronického rozcestníku doktoranda
PhD support / Mili Losmanová losmanom@vscht.cz17:00 - 18:00Lekce jógy UNI-ART     

Lekce jógy probíhají každý čtvrtek od 17.00 do 18.00 v místnosti Uhelna. Lekce se konají v anglickém jazyce a jsou zdarma. Lektorkou je Stephanie Campeggi. Je potřeba vzít si vlastní podložku na cvičení. Lekce jógy zaštituje studentský spolek UNI-ART.
17:00 - 20:00UNIQORN/PhD_Post.doc Club: Meet the team of the SensUS competition!     

The UNIQORN Association invites you to the platform for PhD students and postdocs at our university to showcase their research, achievements, and suffering, was resurrected.

During the lecture session (5 PM – 6 PM), our students and postdocs will deliver their talks.

Following that, it's time for the refreshments and meet-and-greet!

The topic of the meeting? How (not) to design a biosensor!

Meet the Biosensor Student Association!

The assignment - the initial idea - reaching the goal!

Come to listen to a story of a UCT student team participating in the 9th year of the SensUs international student competition! It is the very first time that a team from the Czech Republic has participated in this competition!

The assignment: building a continuous biosensor to measure creatinine for diagnosis of…
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu