Kalendář akcí VŠCHT Praha
<
>
27.11.2023 (po)

12:00 - 16:00Kariérní coaching, kariérní konzultace     

V rámci kariérního coachingu si ujasníš, jaká je nejlepší cesta pro budování tvé kariéry. S pomocí profesionálních poradkyň zjistíš, jaký typ práce tě bude naplňovat, na co se osobnostně hodíš, jaké jsou tvoje silné stránky nebo nadání a případně specifické oblasti k rozvoji.  Při tomto typu rozhovoru jdete s poradkyní na základě pokládaných otázek více do hloubky a je tak možné, že narazíte na otázky, které si sám/sama možná nepokládáš, a setkání ti pomůže ujasnit si tvé krátkodobé i dlouhodobé kariérní cíle. Doba trvání: 55 min.

Na kariérní…
16:00 - 18:00Využijte storytelling k tomu, abyste vyjádřili svůj názor     

Lukáš Liebich je architektem designového myšlení v týmu Experience Design společnosti MSD. Se svým týmem pořádá workshopy a školení Design Thinking po celém světě, od Austinu po Dubaj a Singapur. Všechny své prezentace obohacuje o storytelling.

 

"V roce 2009, když jsem končil vysokou školu, jsem hledal práci. Musím přiznat - byl to velký boj. Opravdu jsem se chtěl stát manažerským konzultantem, ale problém byl v tom, že..."

... Takto jednoduše by se dal začít příběh. A pokud jste jako většina lidí - právě teď vás trochu zajímá, v čem byl ten problém.

 

Lukáš Liebich vám ukáže výhody používání vyprávění příběhů v komunikaci, představí jednoduchý…
17:00 - 18:30Právní gramotnost II     

Cyklus přednášek o právní gramotnosti účastníkům poskytne základní přehled o systému práva a náhled do různých právních záležitostí (uzavírání smluv, občanskoprávní spory, trestní řízení). Dozvíte se obecné základy práva, principy soudního řízení a naučíte se orientovat v zákonech. Detailněji se podíváme na smluvní a směnečné právo, kterým se hodí lépe rozumět, včetně detailního rozboru konkrétní smlouvy a směnky. 

Celý cyklus je koncipován interaktivně, rozeberou se konkrétní reálné situace, na co si dát pozor, a bude zde dostatek prostoru pro vaše otázky (připravte si dotazy na cokoliv,…
Odebírat kalendář      O Kalendáři      Copyright © 2013 Vysoká škola chemicko technologická.      Vytvořilo a provozuje Výpočetní centrum.      Editor webu